play
school
Láskavé prijatie
a radosť z učenia.

Play School je súkromná materská škola v Košiciach na ulici Kmeťova 23.

Nachádza sa v príjemnom prostredí rodinného domu v centre mesta s vlastným ohradeným dvorom. Má moderné vybavenie, učebné pomôcky a kvalitný didaktický materiál na rozvoj detského talentu. Základom je však milý, priateľský a skúsený personál.

Našim cieľom je zabezpečiť, aby sa dieťa cítilo prijaté a milované. Poskytnúť mu pomoc a viesť ho k samostatnosti, otvorenosti a rešpektovaniu jeden druhého. Držíme sa hesla „pomôž mi, aby som to zvládol sám...“

Aktivity

Detičkám u nás ponúkame rôzne aktivity. Snažíme sa podporiť ich talent. Avšak ponúkame len toľko krúžkov a aktivít, koľko na svoj vek zvládnu a má to pre ich rozvoj aj význam.

Viac o aktivitách

Prečo si vybrať
Play school?

 • individuálny prístup k detičkám a ich potrebám
 • rodinná atmosféra
 • kvalifikovaní a skúsení pedagógovia
 • pestrý program pre deti, mnoho aktivít a výletov
 • častý pobyt vonku a návštevy mestského parku
 • kvalitné stravovanie
 • každodenný report
 • aj pre detičky mladšie ako 3 roky
 • je zaradená v sieti škôl a školských zariadení SR pre predškolské vzdelanie
 • depistáž predškolskej zrelosti (realizuje odborník z CPPPaP na základe žiadosti MŠ priamo v MŠ)

Kto sa stará
o vaše detičky?

O Vaše ratolesti sa u nás starajú kvalifikovaní pedagógovia, ktorí majú odborné skúsenosti s deťmi.

Pri práci s nimi využívajú metódy, ktoré podporujú zdravú sebadôveru, individualitu i sebavedomie.

Viac o našom tíme

Opýtali sme sa rodičov,
ako sú spokojní
s našou škôlkou:

 • So škôlkou Play school sme maximálne spokojní, čo môžeme potvrdiť tým, že ju navštevuje už náš druhý syn Filipko. Najlepšou spätnou väzbou je to, že obaja chlapci do škôlky chodili a mladší stále chodí stále s radosťou, teší sa nielen na kamarátov ale aj na pani učiteľky, ktoré má naozaj rád. Denný program je pestrý s množstvom zaujímavých aktivít, popri ktorých sa deti hravou formou vzdelávajú - čo bolo vidieť pri nástupe do školy u staršieho syna. O tom, že sme vybrali správnu škôlku nepochybujeme.
  mamka Filipka a Damiánka
 • Po bohužiaľ nie najlepšej osobnej skúsenosti so štátnou škôlkou, vidíme obrovský rozdiel v prístupe k deťom a celkovej atmosfére v škôlke. Najdôležitejšie je, že Filipko sa teší do škôlky každý deň. Sme veľmi spokojní a ďakujeme že ste.
  rodičia Filipka
 • Playschool je druhým najdôležitejším miestom pre moje deti-chodia tam radi, sú ĺúbené a učia sa ĺúbiť druhých, ráno aj keď sa ťažko vstáva tešia sa do škôlky, čo je pre mňa veĺmi dôležité, lebo viem, že sú v dobrých rukách celý deň. ...a viem že sa hrajú a všeličo učia a sú rešpektované ich osobitné dary a talenty. Vrelo odporúčam rodičom, ktorí chcú vychovať zo svojich detí dobrých ľudí.
  mamka Ester a Noemi
 • Ako veľa prvomatiek som si nevedela predstaviť, že moje dieťa pôjde do nejakej inštitúcie, kde sa o ňho bude starať niekto cudzí po väčšinu dňa. Táto škôlka ma presvedčila o tom, že sa to dá s láskou a rešpektom k individualite dieťatka. Veľmi kladne hodnotím individuálny adaptačný proces bez násilia a tlačenia na pílu. Menší kolektív dáva p. Učiteľkám priestor, aby sa detičkám plne venovali. Podporujú detičky v tom čo ich baví. Každý deň majú super aktivity kreatívneho či športového charakteru. Taktiež som veľmi vďačná aj za každodenné fotoreporty. Celá pedagogická základňa je veľmi profesionálna, milá, ochotná a nápomocna. Z našej skúsenosti nemáme negatívny zážitok.
  rodičia Hanky
 • Play school je škôlka s kolektívom úžasných a kreatívnych pani učiteliek s láskavým prístupom k deťom s rôznymi potrebami. Moje deti sú tu šťastné a ak by som sa mohla ja vrátiť do detských čias a mala možnosť výberu, chcela by som chodiť práve sem <3
  mamka Karolínky

Zaujala Vás škôlka Play School?

Prídťe sa k nám pozrieť! Radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Prevedieme Vás našimi priestormi a oboznámime Vás s chodom a filozofiou našej škôlky.

Mám záujem